O kompanii

Produkcyjna Firma "Keer-Ukraina" powstała w 2005 roku. Ona mała zadanie - krajowa produkcja wysokiej jakości materiałów w nowoczesnym systemie grzewczym. Zdobywając doświadczenie firma nieustannie pracuje nad poprawą jakości swoich produktów i rozszerza swoją ofertę.

 
 

Rodzaje działalności

Firma produkcyjna "КЕЕР-Ukraina" została założona w 2005 roku przez zespół ludzi o podobnych poglądach. To było zadanie - produkcja wysokiej jakości produktów krajowych w zakresie nowoczesnych systemów grzewczych. Po studiach najlepszego europejskiego doświadczenia został stworzony rodzima marka PENOROLL®.

PENOROLL® to najbardziej nowoczesne materiały budowlane, bez których dziś już trudno sobie wyobrazić zagospodarowanie ciepłego wodnej podłogi.

Z nabyciem doświadczenia firma stale pracuje nad poprawą jakości i rozszerzeniem asortymentu. Tak, w 2011 r. rozpoczęła się produkcja nowego dla Ukrainy produktów - фракцита. Фракцит® - jest to odpowiednik keramzytu, wykonany ze spienionego polistyrenu, który jest obecnie powszechnie stosowany w budownictwie, transporcie, produkcji roślinnej i jako materiał opakowaniowy.

W tym samym 2011 roku powstała jedyna w naszym kraju produkty - podkład PENOROLL® pod panele laminowane i deski. Podkład PENOROLL® nie ma sobie równych wśród krajowych materiałów i już zdobyła zaufanie wielu klientów.

Od 2012 roku firma rozpoczęła produkcję elektrycznych ciepłych podłóg pod marką TERM-A, które już swoją jakością i niezawodnością sprawdzają się na rynku Ukrainy.

Firma "КЕЕР-UKRAINA" ma wielkie plany na doskonalenie i rozszerzenie produkcji, opracowuje projekty do produkcji nowych produktów, która będzie miłym prezentem dla konsumentów Ukrainy.

 

Mapa

Osoba kontaktowa

Kontakty

Ltd Keep Ukraine
(główne biuro)

02094, Ukraina, Kijowska, Kyiv, Magnitogorskaya, dom 1E
  • +38 (050) 73438XX
 
Napisać zawiadomienia
Wybierzcie formę zwrócenia :
 
 
 
Identyfikator strony
Identyfikator strony:
1234

Poszukiwanie
 
 

Zamknąć
 
 
Zamówić dzwonek
person
phone
email
record_voice_over
create